Hizmetlerimiz

POS Saha & POP Merchandising
Hizmetleri

İŞMER yüklenicisi olduğu büyük projelerden sağladığı rekabet gücünü ve ölçek ekonomilerini kullanarak elde ettiği maliyet avantajlarını sunarak, şirketinizin ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri de bir banka kuruluşu olmanın verdiği sorumluluk, ciddiyet ve kalite anlayışı ile rekabetçi fiyatlarla vermeyi garanti etmektedir. Saha hizmetlerini sağlamakta olduğumuz servis noktaları, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre seçilmekte ve en hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmemiz için sürekli olarak müşterilerimizin bu yöndeki talepleri doğrultusunda geliştirilmektedir. Türkiye yayılmış, firmamıza ait yaygın servis ağı ve her türlü teknik donanıma sahip eğitimli teknik personelimiz ile bankaların üye işyerlerine, tüm türkiye'de 7/24 hizmet sağlanmaktadır.


POP MERCHANDISING HİZMETLERİ

POP Merchandısıng, bir ürünün maksimum seçilebilirliğine yönelik içinde doğru konumlandırma, başarılı sergileme ve verimli pop materyalleri kullanımı gibi detayları içeren satış noktası merkezli faaliyetleridir. Satış noktası ile iş ilişkimizin devamı çaba ve süreklilik ister. Görülebilir, ulaşılabilir ve çekici bir şekilde tüketicilere sunulmasıdır. Merchandising, tüketiciye ulaşan zincirin son halkası, görünmez satıcıdır. 

İşmer türkiye genelinde 7 bölge yöneticiliği altında her türlü piyasa ve rakip analizi, reklam malzemesi dağıtım, uygulama, kampanya duyuruları, müşteri analizleri konusunda hizmet vermektedir. 

Aynı zamanda piyasa - müşteri ve satış noktası, arasındaki iletişim kanalının oluşturulması bizim görevimizdir. 

 

POS SAHA HİZMETLERİ 

Şirketimizin pos teknik destek ve saha yönetimi olarak öncelikli hedefi hizmet verdiğimiz bankanın pos cihazlarının sürekli aktif halde bulunmasını sağlamak, üye işyerine hızla ulaşarak, kaliteli hizmet vermek suretiyle pos cihazlarının kullanımını ve dolayısıyla piyasa payını artırmaktır. 

Bankaların pos cihazı üye işyerlerinde kurulu olan cihazlarının kesintisiz kullanımını sağlamak amacıyla, pos kuruluşundan, kullanımda gerekli olan malzemenin dağıtımı, kullanıcı eğitimleri, stoklama, versiyon yükleme, pınpad kuruluşu gibi tüm hizmetler verilmektedir. 

Şirketimizin kaliteli iş sonuçlandırma konusunda türkiye genelindeki başarısı %98’in üzerindedir. 

 

REKLAM MALZEMESİ VE AFİŞ DAĞITIM VE UYĞULAMA HİZMETLERİ

Türkiye genelinde çok farklı adreslerde dağınık operasyonlar bizim işimizdir. 
Dağınık noktalara ulaşarak, 
Her türlü afiş/broşürün noktalara ulaştırılması 
Noktalara ulaştırılan reklam malzemesinin istenilen standartta uygulanması, 
Uygulamanın fotoğraflı raporlamasının yapılması 
Konusunda hızlı ve kaliteli sonuçlar sunulmaktadır.